1 600 HUF
4,15 EUR, 4,57 USD
Vegyes Hollóházi tétel: vizapár, kézzel festett, jelzett, apró kopásnyomokkal, m: 23 cm + sirály, kézzel festett, jelzett, apró kopásnyomokkal, m: 21,5 cm + kis bonbonier, matricás, jelzett, apró kopásnyomokkal, 9×7×4,5 cm