10294. 255. Closed Online auction Paintings and graphics
1 000 HUF
0 HUF
Olvashatatlan jelzéssel: Idős asszony portréja, ceruza, papír, üvegezett, sérült fa keretben, 25,5×19,5 cm
Photo of the item taken by : vörös_iván