13244. 256. Closed Online auction Books: Architecture, Art
2 400 HUF
0 HUF
Antológia Ady Endre verseiből. Összeáll., előszó: Szabó Lőrinc. Bp., 1927, Athenaeum. 264 p. Kiadói, kissé kopottas egészvászon-kötésben.
Photo of the item taken by : tánczos_gábor