13138. 256. Closed Online auction Books: History
2 000 HUF
0 HUF
Dániel Anna: Erzsébet királyné Fiatal leányok számára. 10 képtáblával. Bp., é.n., Dante. 115 p. Kiadói, illusztrált félvászonkötésben. A gerincvászon enyhén sérült, a kötés kissé laza.
Photo of the item taken by : tánczos_gábor