2 800 HUF
Móricz Miklós: Az erdélyi föld sorsa. Az 1921. évi román földreform. (Erdélyi Férfiak Egyesülete. Jancsó Benedek Társaságának Könyvei II.) Bp., 1932, Erdélyi Férfiak Egyesülete. 2 db térképmelléklettel. Kiadói aranyozott egészvászon-kötésben, ajándékozási bejegyzéssel.