24 000 HUF
Szalay József-Baróti Lajos: A magyar nemzet története. I-IV. köt. Bp. 1895-1898, Lampel. RendkÃvül gazdag képanyaggal. Kiadói, festett, dombornyomott egészvászon-kötésben. A II. kötet jó állapotú, a többi kötet gerince sérült, felszakadt. Az I. kötet hátsó táblája kopottas, elszÃnezÅ‘dött.