13045. 256. Closed Online auction Books: History
6 000 HUF
0 HUF
Történeti Könyvtár III: Az angol forradalom' története Dahlmanntól. Fordította Bajza. Pesten, 1844, Hartleben. 297 p. Korabeli, szép állapotú, kissé foltos, díszesen aranyozott egészvászon-kötésben.
Photo of the item taken by : tánczos_gábor