Books: Law Number of items: 27
909090
13013
256
Books: Law
Other collectibles
9 000 HUF
1221554
13014
256
Books: Law
Other collectibles
A magyar törvények zsebkiadása 1836-61. Országgyülési törvényczikkek. Pest, 1862., Lampel Róbert. Kiadói, dúsan aranyozott, egészvászon-kötésben, nemzetiszínű lapszéllel. Az előzéklap hiányzik, a táblák kötését belülről megerősítették. Ritka!
10 000 HUF
1252803
13015
256
Books: Law
Other collectibles
Magyar hazai polgári magános törvényről írtt tanítások, mellyeket néhai Kelemen Imre munkája szerint a' magyar hazafijak' és a' törvény tanúló nemes ifjúság' számára magyar nyelven készített és kiadott Czövek István. 1. kötet. A' személlyekről. Pesten, 1822, Trattner. 421 p. Korabeli, gerincén sérült félbőrkötésben.
8 000 HUF
1216394
13016
256
Books: Law
Other collectibles
5 000 HUF
1216834
13017
256
Books: Law
Other collectibles
6 000 HUF
1217336
13018
256
Books: Law
Other collectibles
Szende Péter Pál: A kereskedelmi törvény kézikönyve. Bp., 1927, Grill k. 1036 p. Kiadói egészvászon-kötésben.
2 000 HUF
1131107
13019
256
4600
Books: Law
Other collectibles
Országgyűlési törvény-czikkelyek 1873. Bp., 1874. Eggenberger. Aranyozott címerrel díszített egészvászon kötésbenl.
4 600 HUF
1219743
13020
256
Books: Law
Other collectibles
Colligatum. Somló Bódog: Jogbölcselet. Pozsony, 1901, Stampfel K. 62 p. illetve dr. Kovács Gábor: A szociálizmus. Pozsony, 1907, Stampfel K. 231 p. Korabeli félvászonkötésben.
2 000 HUF
1256732
13021
256
Books: Law
Other collectibles
Az 1877-ik évi törvények gyűjteménye. Bp., 1877, Lampel R. Díszes, aranyozott vászonkötésben, jó állapotban.
9 000 HUF
1149348
13022
256
Books: Law
Other collectibles
Zlinszky Imre: A magyar örökösödési jog és az európai jogfejlődés. Bp. 1877. Athenaeum. Aranyozott gerincű félvászon kötésben.
7 000 HUF
910213
13023
256
Books: Law
Other collectibles
1887-dik évi országos törvénytár Bp., 1887 Igazságügy Minisztérium. Nágel Ottó Félvászon kötésben
1 800 HUF
1084161
13024
256
Books: Law
Other collectibles
6 000 HUF
up to 1.000 HUF
100 HUF
up to 5.000 HUF
200 HUF
up to 10.000 HUF
500 HUF
up to 20.000 HUF
1.000 HUF
up to 50.000 HUF
2.000 HUF
up to 100.000 HUF
5.000 HUF
up to 200.000 HUF
10.000 HUF
up to 500.000 HUF
20.000 HUF
up to 1.000.000 HUF
50.000 HUF
over 1.000.000 HUF
100.000 HUF
further page navigation Contact
Fax:
+36 1 / 318-4035