26 000 HUF
Arany János hátrahagyott iratai és levelezése. I-III. kötet. A IV. kötet hiányzik. Bp., 1888, Ráth Mór. Kiadói, festett, aranyozott egészvászon kötésben, aranyozott lapszélekkel. Kimondottan szép, dekoratív példányok.