13560. 256. Closed Online auction Books: Other rarities
4 000 HUF
0 HUF
Arany János összes munkái. IV. kötet. Bp., 1884, Ráth Mór. Kiadói, festett, aranyozott egészvászon kötésben, aranyozott lapszélekkel. Szép állapotban.
Photo of the item taken by : tánczos_gábor