1 600 HUF
Egyetemes Magyar Encyclopaedia I. kötete. Szerkeszti Török János. Pest, 1859, Emich Gusztáv. Korabeli kopottas, enyhén sérült félvászonkötésben. Könyvtári példány volt, az előzéklap és a címlap felső része hiányzik.