13589. 256. Closed Online auction Books: Other rarities
2 800 HUF
0 HUF
Kós Károly: Erdély. Kultúrtörténeti vázlat. Bp., 1929, Genius. 88 p. 60 t. (linometszet; ebből 52 színes) Festett, kissé kopott, kiadói zöld egészvászon-kötésben.
Photo of the item taken by : tánczos_gábor