6 000 HUF
15,54 EUR, 17,14 USD
Ludovicus Habert: Theología dogmatica et moralis : ad usum Seminarii Catalaunensis. I-II. kötet. A teljes mű 8 kötetből áll. Venetiis, 1765, Ex typographia Remondiniana. Korabeli, enyhén sérült, aranyozott egészbőrkötésben.