1 800 HUF
4,66 EUR, 5,14 USD
Orczy Emma: Pimpernel Erdélyben. Ford. Pogány Kázmér. Bp., 1927, Szt. István Társ. 365 p. A borító Jaschik Álmos munkája. Illusztrált kiadói félvászon-kötésben. Gerince kissé sérült. Ritka.