1 200 HUF
Tömörkény István: Célszerű szegény emberek. Elbeszélések. Sajtó alá rendezte és bevezetéssel ellátta: Móra Ferenc. Első kiadás. Szeged, 1922, Délmagyarország Hirlap és Nyomdavállallat. 181 p. Korabeli kopottas, kissé sérült félvászonkötésben.