1 000 HUF
2,59 EUR, 2,86 USD
Velősy Elek: Miska. A diadalmas cserkészgondolat regénye. Gróf Teleki Pál ajánlásával és Márton Lajos rajzaival. Bp., 1933, Könyvbarátok Szövetsége, Egyetemi Ny. 206 p. Kiadói kopottas-sérült félvászonkötésben.