Number of items: 341
1223823
13699
256
Other collectibles
Pásztori Múzsa. Görög bukolikus költők. Bp., 1961, Magyar Helikon. Kiadói kopottas, selyemkötésben, számozott (70.) bibliofil példány. A borítótáblák megvetemedtek.
1 200 HUF
1223788
13700
256
Other collectibles
Révész Béla: Tündérek. Bp., 1976, Magyar Helikon. Kiadói kopottas, javított nylkötésben, számozott (626.) bibliofil példány.
1 200 HUF
1223678
13701
256
Other collectibles
2 400 HUF
1239238
13702
256
Other collectibles
W. G. Hardy: Ábrahám. Fordította Baktay Ervin. Bp., é. n., Rózsavölgyi és társa. Kiadói kopottas egészvászon-kötésben.
1 200 HUF
1252121
13703
256
Other collectibles
1 800 HUF
1238126
13704
256
Other collectibles
Csurka Gergely: Győzelemre születtek. Bp., 2000, Híd Rádió Rt. Steinmetz Barnabás vízilabdázó, a könyv egyik szereplőjének dedikációjával.
1 800 HUF
1237815
13705
256
Other collectibles
Nádai Pál: A lakásberendezés művészete. Bp., é.n., Egyetemi Nyomda. Számos képpel. Kiadói kopottas, sérült gerincű félbőr kötésben.
2 400 HUF
1237672
13706
256
Other collectibles
Dadányi György: Mosolygó veszedelem. Két év Grand Chacoban. Bp., é.n., Stádium Sajtóvállalat. Kiadói kopottas egészvászon-kötésben.
1 000 HUF
1237666
13707
256
Other collectibles
Francois Mauriac: Ami elveszett. Bp., é.n., Cserépfalvi. Kiadói egészvászon-kötésben, borítóval.
1 400 HUF
1237599
13708
256
Other collectibles
Meződy Ö. István: Szigetköz. Bp., é.n., IPKV. Kiadói egészvászonkötésben.
1236382
13709
256
Other collectibles
Kós Károly: Erdély. Kultúrtörténeti vázlat. Reprint kiadás. Bp., 1988, Szépirodalmi. Számos színes linómetszettel. Kiadói egészvászon-kötésben.
1 200 HUF
1236229
13710
256
Other collectibles
Budapest lexikon I-II. A-Z. Főszerkesztő Berza László. Bp., 1993, Akadémiai. Kiadói egészvászon-kötésben, jó állapotban.
2 400 HUF
up to 1.000 HUF
100 HUF
up to 5.000 HUF
200 HUF
up to 10.000 HUF
500 HUF
up to 20.000 HUF
1.000 HUF
up to 50.000 HUF
2.000 HUF
up to 100.000 HUF
5.000 HUF
up to 200.000 HUF
10.000 HUF
up to 500.000 HUF
20.000 HUF
up to 1.000.000 HUF
50.000 HUF
over 1.000.000 HUF
100.000 HUF
Fax:
+36 1 / 318-4035
icvqw34r5nf?3+o@dasdfefgrabanwf34th.codv4m