Number of items: 341

Amor Sanctus. Fordította Babits Mihály. Bp., 1988, Helikon. Kiadói velúrkötésben.
13759.

1 000 HUF
2,59
2,86

Pancsatantra azaz ötöskönyv. Fordította Schmidt József. Bp., 1959, Magyar Helikon. Kiadói félvászonkötésben, kissé sérült borítóval.
13760.

1 200 HUF
3,11
3,43

Velősy Elek: Miska. A diadalmas cserkészgondolat regénye. Gróf Teleki Pál ajánlásával és Márton Lajos rajzaival. Bp., 1933, Könyvbarátok Szövetsége, Egyetemi Ny. 206 p. Kiadói kopottas-sérült félvászonkötésben.
13761.

1 000 HUF
2,59
2,86

Pfeningberger Ottó-Bedő István: Szörf. Bp., 1982, Sport. Kiadói kissé sérült keménykötésben.
13762.

1 200 HUF
3,11
3,43

Egyetemes Magyar Encyclopaedia I. kötete. Szerkeszti Török János. Pest, 1859, Emich Gusztáv. Korabeli kopottas, enyhén sérült félvászonkötésben. Könyvtári példány volt, az előzéklap és a címlap felső része hiányzik.
13763.

1 600 HUF
4,15
4,57

Ady Endre válogatott versei. (Válogatta Dóczy Jenő. Ill. Jaschik Álmos.) Bp. 1921. Pallas. Kiadói keménykötésben. A gerince sérült, ezt korábban amatőr ragasztással javították.
13764.

2 000 HUF
5,18
5,71

Firdauszí: Királyok könyve (Sáhnáme). Fordította: Devecseri Gábor. Bp., 1979, Magyar Helikon. Kiadói aranyozott egészvászon-kötésben.
13765.

1 600 HUF
4,15
4,57

13766.

4 000 HUF
10,36
11,43

Egyetemes Magyar Encyclopaedia II. kötete. Szerkeszti Török János. Pest, 1860, Emich Gusztáv. Korabeli aranyozott gerincű, enyhén sérült gerincű félvászonkötésben. Könyvtári példány volt.
13767.

2 000 HUF
5,18
5,71

Egyetemes Magyar Encyclopaedia III. kötete. Szerkeszti Török János. Pest, 1861, Emich Gusztáv. Korabeli aranyozott gerincű félvászonkötésben. Könyvtári példány volt.
13768.

2 400 HUF
6,22
6,86

Egyetemes Magyar Encyclopaedia IV. kötete. Szerkeszti Török János. Pest, 1862, Emich Gusztáv. Korabeli aranyozott, enyhén sérült félvászonkötésben. Könyvtári példány volt.
13769.

2 000 HUF
5,18
5,71

Dóczi Lajos: Utolsó szerelem. Bp. é.n., Lampel R. 211 p. Kiadói díszesen aranyozott, szecessziós egészvászon-kötésben. Dekoratív, szép példány.
13770.

6 000 HUF
15,54
17,14

up to 1.000 HUF 100 HUF
up to 5.000 HUF 200 HUF
up to 10.000 HUF 500 HUF
up to 20.000 HUF 1.000 HUF
up to 50.000 HUF 2.000 HUF
up to 100.000 HUF 5.000 HUF
up to 200.000 HUF 10.000 HUF
up to 500.000 HUF 20.000 HUF
up to 1.000.000 HUF 50.000 HUF
over 1.000.000 HUF 100.000 HUF