(Akantisz Viktor) Fréron, A. V.: Pompadour marquise. Élet és jellemrajz. Bp. 1893. Rozsnyai. 1 t. (litografált színes belső borító), 1 t. címkép, 143 l. Leszik Károly díszes kiadói egészvászon kötésében. Fűzés belül csúnyán javítva
Den Stiftern des Handschriftenschatzes für das Frankfurter Goethemuseum 1906/7. Hergestellt für Herrn Generalkonsul Carl Weinberg. Goethes Gedicht "Wanderers Sturmlied" im Briefe an Friedrich Heinrich Jacobi vom 31. August 1774.(Dichtung und Wahrheit 12. Buch). Kiadói kartonált kötés, jó állapotban / hardcover, good condition
Butz, Georg: Der Fächer. Mit 120 Abbildingen. Bielefeld und Leipzig, 1904, Verlag von Velhangen&Klasing. Sammlung Illustrierter Monographien 14. Kiadói papírkötés, kopottas állapotban / paperback, little damaged cindition
Walter Ernő és Novák László: A Szinek világa. Grafikai Művészetek Könyvtára. Budapest, 1927, Világosság Könyvnyomda. Kissé viseltes kiadói egészvászon kötésben.
Zulawski: Irás Adyról. Bp., é.n. Renaissance (Korvin Testvérek ny.) 160 p. Korabeli kartonkötésben. Ajándékozási bejegyzéssel, illetve több helyen ceruzás bejegyzésekkel, margináliákkal.
Fedor Ágnes: Sárga nárcisz. Egy marék vers. 1939-1945. Bp., 1945, Magyar Téka. 39 p. A címlap Gábor Éva munkája. Fűzve, illusztrált kiadói borítékban. Első kiadás.