13381.
256. Closed Online auction
Books: Science and technology
1 600 HUF
4,15 EUR, 4,57 USD
Lambrecht Kálmán: Az Ősember, ősvilágok élete. Bp., 1931. Dante. Kiadói, a gerincnél kissé szakadt, aranyozott egészvászon-kötésben.