A szemészet kézikönyve I-III. Szerkesztette Grósz Emil és Hoor Károly. Több mint 800 szövegközti ábrával. Bp., 1910, Franklin-Társulat. 1027+877+824 p. Kiadói kopottas félvászonkötésben.
Kisebb gazdasági állattenyésztési ágak. (A gazda aranykönyvei 6.) Írták Báldy Bálint, Anghi Csaba Geyza, Valló Árpád, Dr. Ketter László. Szerk. Benke Antal. Bp. 1943, Forrás Ny. 196 p. Kiadói félvászonkötésben, tulajdonosi pecséttel. Ritka!
Kiss-Szentágothai: Az ember anatómiájának atlasza. I-III. Bp., 1959-64, Medicina. Kiadói félvászonkötésben. A kötetekben több helyütt aláhúzások, bejegyzések.
Dr. Hankó Vilmos: Házi kincstár. Sok száz titkos szer. Hasznos tudnivalók a háztartás, gazdaság, egészségtan, ipar s a mindennapi élet stb. Második, tetemesen bővített kiadás. Bp., 1895, Lampel Róbert. Kiadói, kopottas, gerincén sérült vászonkötésben, néhány lap sérült.
1933 - A Magyar Orvosok Tudományos Egyesületeinek Szövetsége - A magyar orvosi nagyhét harmadik ülésszakának jegyzőkönyve. Bp., 1933. MORTESZ. 294 p. Korabeli kissé foltos egészvászon-kötésben, tulajdonosi pecséttel. A címlap hiányzik.
Dr. Bugyi István: A sebészorvos. Fundamenta studii chirurgici. Gyakorlóorvosok számára. Bp., 1939, Rényi Károly. 406 p. Kiadói kopottas félvászon-kötésben.
Dolgozatok a Budapesti Királyi Magyar Pázmány Péter Tudományegyetem II. sz. sebészeti klinikájáról. Szerkeszti Bakay Lajos. Bp., 1929, Egyetemi Nyomda. 236 p. Korabeli, kissé megvetemedett egészvászon-kötésben.