6 500 HUF
16,84 EUR, 18,57 USD
Von den Steinen, Karl: Közép-Brazília természeti népei között. Bp., é. n., Lampel R. (A Magyar Földrajzi Társaság Könyvtára). Kicsit kopott, díszes, aranyozott vászonkötésben, egyébként jó állapotban.