1898. "Jubileumi Emlékérem Fegyveres Erő Számára" Br kitüntetés mellszalag nélkül T:2- patina Hungary 1898. "Commemorative Jubilee Medal for the Armed Forces" Br decoration without ribbon C:VF patina NMK 249.
1916. "Bronz Katonai Érdemérem a katonai érdemkereszt szalagján, kardokkal" aranyozott Br kitüntetés mellszalagon, országalmáról a kereszt letört T:2- kopott aranyozás Hungary 1916. "Medal for Military Merit (Signum Laudis) on wartime ribbon, with swords" gold plated Br decoration with ribbon, mound without cross C:VF worn gilding NMK 246.
1916. "Vas Érdemkereszt a Vitézségi Érem szalagján" hadifém kitüntetés viseltes mellszalagon T:2,2- Hungary 1916. "Iron Merit Cross on a war ribbon" war metal decoration on worn ribbon C:XF,VF NMK 229.
Osztrák-Magyar Monarchia 1918. "In memoriam 1914-1918" fém katonai felvarró hátoldalán "Országos Hadsegélyező Bizottság Jelvény Osztálya" bélyeggel(65x37mm) T:2-,3 Austro-Hungarian Monarchy 1918. "In memoriam 1914-1918" metal badge with original stamp on the backside with original stamp on the backside (65x37mm) C:VF,F
1929. "Magyar Háborús Emlékérem kardokkal, sisakkal" ezüstözött Br kitüntetés mellszalag nélkül T:2 Hungary 1929. "Hungarian Commemorative War Medal with swords and a helmet" silver plated Br decoration without ribbon C:XF NMK 418.
Ispánki József (1906-1992) ~1939. "Magyar Királyi Budapest Székesfőváros Katonai Parancsnokság - Szent György" ezüstözött Br érem nem saját mellszalaggal (50mm) T:2