Number of items: 83
1252029
11137
256
4600
Other collectibles
Zsolnay bölény, kézzel festett, jelzett, apró kopásnyomokkal, 21×9×11,5 cm
4 600 HUF
1252095
11138
256
Other collectibles
Zsolnay búsuló juhász, kézzel festett, jelzett, apró kopásnyomokkal, m: 19 cm
4 000 HUF
1248891
11139
256
11000
Other collectibles
Zsolnay farigcsáló kisfiú, kézzel festett, hibátlan, jelzett (Sinkó), m:13 cm
11 000 HUF
1248889
11140
256
11000
Other collectibles
11 000 HUF
1087348
11141
256
4600
Other collectibles
Ritka Zsolnay retro gyerek készlet, matricás, jelzett, hibátlan, összesen: 4 db
4 600 HUF
1251437
11142
256
Other collectibles
Hollóházi gyakorló balerina porcelán kislány, kézzel festett, jelzett, hibátlan, m: 14 cm
1 200 HUF
1251418
11143
256
Other collectibles
Hollóházi bagoly, kézzel festett, jelzett, kopott, m:9 cm
4 000 HUF
1251233
11144
256
Other collectibles
Hollóházi FTC címeres kulacs, dugó nélkül, matricás, jelzett, hibátlan, m:15 cm
2 000 HUF
1257716
11145
256
Other collectibles
Hollóházi porcelán népviseletes lány, kézzel festett, alján repedéssel, jelzett, m:24 cm
1 000 HUF
1252125
11146
256
Other collectibles
Hollóházi népviseletbe öltözött varró lány, kézzel festett, jelzett, kid kopádnxomokksl, m: 24 cm
1 200 HUF
1251100
11147
256
Other collectibles
2 800 HUF
1221233
11148
256
Other collectibles
Hollóházi porcelán népviseletes lány, kézzel festett, alján javítással, jelzett, m:24 cm
2 000 HUF
up to 1.000 HUF
100 HUF
up to 5.000 HUF
200 HUF
up to 10.000 HUF
500 HUF
up to 20.000 HUF
1.000 HUF
up to 50.000 HUF
2.000 HUF
up to 100.000 HUF
5.000 HUF
up to 200.000 HUF
10.000 HUF
up to 500.000 HUF
20.000 HUF
up to 1.000.000 HUF
50.000 HUF
over 1.000.000 HUF
100.000 HUF
Fax:
+36 1 / 318-4035
icvqw34r5nf?3+o@dasdfefgrabanwf34th.codv4m