12331. 256. Closed Online auction Photo
2 400 HUF
0 HUF
cca 1865 Gévay Béla pesti műtermében készült, korai, nagyméretű csoportkép, restaurálást igényel, 29x37 cm, karton (sérült) 32x42 cm
Photo of the item taken by : vörös_iván