A világháború története. Szerkesztette: Pilch Jenő. Bp., 1928, Franklin. Díszes, aranyozott kiadó egészvászon-kötésben. Jó állapotban, a mellékletek hiánytalanul megvannak.
Mátyás király. Emlékkönyv születésének ötszázéves évfordulójára. Szerk.: Lukinich Imre. 1. köt. Bp., [1943], Korvin Mátyás Magyar-Olasz Egyesület - Franklin. Kissé laza, viseltes félvászon kötésben, egyébként jó állapotban.
Hóman Bálint, Szekfű Gyula: Magyar történet. I-V. köt. Bp., 1935, Királyi Magyar Egyetemi Nyomda. Második kiadás! Félbőr kötésben, az egyes kötetek gerince kissé kopott, egyébként nagyon jó állapotban.
Ókori lexikon. Szerk.: Pecz Vilmos. 1-2. köt. Bp., 1902-1904, Franklin Társulat. Aranyozott gerincű, erősen kopott félbőr kötésben, egyébként jó állapotban.
Dr. Kardos Samu: Báró Wesselényi Miklós élete és munkái. I-II. kötet. Bp., 1905, Légrády Testvérek Könyvnyomdája. Kiadói félbőr kötés, színezett lapszélek, jó állapotban.
Rendőrségi zsebkönyv. Budapesti útmutató és címtár 1937. XVII. évf. Bp., 1937, Pallas. 412 p. Szövegközti térképekkel. Kiadói foltos egészvászon-kötésben