Books: History

Number of items: 64

13487.

1 600 HUF
4,15
4,57

Voltaire: Histoire de Charles XII. Leipzig, 1845, Bern. Tauchnitz Jeune. 248 p. Későbbi félvászonkötésben, jó állapotban.
13488.

1 200 HUF
3,11
3,43

William Robertson: Historia del reinado del emperador Carlos V. (Trad. Félix Ramón Alvarado y Velaustegui.) Edicion Corregida. Tomo III. Madrid, 1847, D. Julian Arranz. Korabeli félvászon-kötésben, jó állapotban.
13489.

1 200 HUF
3,11
3,43

Kéziratos források az Országos Széchenyi Könyvtárban. Bp., 1950. OSZK. 252p.
13490.

1 000 HUF
2,59
2,86

Pokoly József: Bocskay István és a bécsi béke Bp, 1906, Franklin-Társulat. 32 p. Facsimile melléklettel. Kiadói papírkötésben, a borító egy-két helyütt enyhén sérült.
13491.

1 000 HUF
2,59
2,86

13492.

2 000 HUF
5,18
5,71

Clausewitz Károly: A háborúról. Bp., 1917, Athenaeum. Második kiadás. Egészvászon kötés, jó állapotban.
13493.

3 000 HUF
7,77
8,57

Dr. Siklóssy László: A magyar sport ezer éve I-III. Bp., 1927-1929, Országos Testnevelési Tanács. Kiadói egészvászon kötés, kötetenként változó, kissé kopott állapotban.
13494.

11 000 HUF
28,50
31,43

Mohácsi emlékkönyv 1526. Szerk. A Magyar Történelmi Társulat megbízásából Lukinich Imre. Bp., Királyi Magyar Nyomda. Kiadói aranyozott félbőr kötés, gerince sérült, celluxszal javított, kopott állapotban.
13495.

3 400 HUF
8,81
9,71

Pálóczi Horváth György: Chamberlain a felelős. Európa két éve. Bp., 1939, Athenaeum. 156 p. Kiadói papírkötésben.
13496.

1 200 HUF
3,11
3,43

dr. Németh Antal: Történelmi Zsebszótár. A hazai történelemben előforduló nevezetesb helyek betűsoros névtára bővítve az 1848-1849. események színhelyeivel Győr, 1883. Gross Gusztáv.
13497.

1 400 HUF
3,63
4,00

Magyarország kultúrtörekvései 896-tól-1935-ig. Bp., 1935, Központi Gyógy- és Üdülőhelyi Bizottság. 319+(1) p. Kiadói papírkötésben. Gazdag képanyaggal, jó állapotban.
13498.

1 400 HUF
3,63
4,00

up to 1.000 HUF 100 HUF
up to 5.000 HUF 200 HUF
up to 10.000 HUF 500 HUF
up to 20.000 HUF 1.000 HUF
up to 50.000 HUF 2.000 HUF
up to 100.000 HUF 5.000 HUF
up to 200.000 HUF 10.000 HUF
up to 500.000 HUF 20.000 HUF
up to 1.000.000 HUF 50.000 HUF
over 1.000.000 HUF 100.000 HUF