Hatályos jogszabályok gyűjteménye 1945-1987. Szerk.: Petrik Ferenc, Raft Miklós. 1-8. köt. Bp., 1988-1989, Közgazdasági és Jogi Könyvkiadó. + Változások mutatója a hatályos jogszabályok gyűjteményéhez 1988-1989. Összeáll.: Liskáné Nagy Anna, Glatt Gábor. Bp., 1990, Közgazdasági és Jogi Könyvkiadó. Vászonkötésben, jó állapotban.
Szelle Károly: A legujabb Úrbéri és Földtehermentesítési törvények gyakorlati magyarázata iromány példákkal felvilágosítva. Bírák, Felek, Ügyvédek és Mérnököknek kézi könyvvül. Pest, 1854, Müller Gyula bizománya. Kiaódi, eredeti papírkötésben. A címlap hiányzik, ívekre szétjár, 16. oldalon szakadás, 17. oldalon a felső sarokban kis hiány.
Németh Péter (szerk.): Büntető jog tára XLII. Polgári törvénykezés. Bp., 1901, Pesti Lloyd-Társulat. Korabeli, gerincén elszennyeződött félvászonkötésben.
dr. Stiassny József: Jogi és gazdasági kézikönyv I.-II.. Bp., é.n. Székely nyomda. Aranyozott egészvászon kötésben, jó állapotban. Ritka! Szép állapotban
Werböczius illustratus sive decretum Tripartitum juris consuetudinarii inclyti regni Hungariae... [Nagyszombat], 1775, typis Tyrnaviensibus. Díszes gerincű, kicsit kopott félbőr kötésben, egyébként jó állapotban.
Az 1891-dik évi törvények gyűjteménye. Bp., 1891, M. Kir. Belügyministerium (Nágel Ottó bizománya). A "Magyar Királyi Belügy Minister" pecsétjével. Korabeli kopottas félvászonkötésben, több helyütt ceruzás aláhúzásokkal.