Pjsné Duchownj, Staré y nowé... Cithara Sanctorum. Bp., 1877. Bucsánszky. 1247 p. Hozzákötve: Prjdawek pronikawvch nowych, y nekierych starych pjsnj. W Budapessti, 112 l. illetve Modlitby Nábozné... 237 p. Egészbőr kötésben, rézborítású kötéstáblákkal, rézcsatokkal, kissé viseletes állapotban.
Szentévi magyar zarándoklatok. Visszaemlékezések a jubileumi év eseményeire. Szerk.: Paulovits Sándor. Bp., 1926, Római Zarándokok Emlékalbum-bizottsága. Sok illusztrációval. Gazdagon díszített, későbbi bőrkötésben, aranyozott lapszélekkel, jó állapotban.
Officium Rakoczianum sive Selecta pietatis exercitia cultui divino, beatissimae virginis et matris divinae Mariae sanctisque honori debita. Viennae, 1836 Caroli Doll. Egészbőr kötésben.
Fabiola vagy a katakombák egyháza Wiseman Miklós bibornok és westminsteri érsektől. Ő Eminentiája engedelmével fordítá Holló Mihály, prépost, fóthi alesperes és plebános. Nyomatott Herz Jánosnál. Bp., 1856, Szent István Társulat. Első magyar nyelvű kiadás. Későbbi félvászonkötésben, érvénytelen könyvtári pecséttel.
Dr. Radó Polikárp: Az Ószövetség története a Szentírás alapján. Bp., 1937, Szentírás-Egyesület. Kiadói aranyozott, kissé kopottas, laza tartású egészvászon-kötésben.
A párizsi hóráskönyv. A Magyar Tudományos Akadémia Könyvtára Ant. 76. jelzetű 1510-ben készült könyvének hasonmás kiadása, a kísérőtanulmányt írta: Csapodi Csaba. Bp., 1985, Helikon. Velúrkötésben, papír védőtokkal, jó állapotban.