13604.
257. Closed Online auction
Books: Science and technology
2 000 HUF
Dr. Vertse Albert: A kert madárvilága. Bp., 1941, A Növényvédelem és Kertészet Kiadása. Kiadói egészvászon kötés, színes képekkel illusztrált, kopottas állapotban.