Books: Science and technology

Number of items: 114

13589.

1 600 HUF
4,15
4,57

13590.

3 000 HUF
7,77
8,57

13591.

1 800 HUF
4,66
5,14

W.J. Stokoe: Observer's Book of Wild Animals of The British Isles. London, 1938, Frederick Warne & Co. Kiadói kopottas, egészvászon-kötésben.
13592.

1 000 HUF
2,59
2,86

Laky Dániel: Földrajz a népsikolák számára. Bp., 1894. Dobrowsky és Franke. Későbbi egészvászon kötésben
13593.

1 000 HUF
2,59
2,86

Hirts Deutsche Sammlung. Karl Sapper: Vulkanausbrüche. Breslau. cca 1930. Ferdinand Hirt Verlag. Hozzá nyomtatványjegyzék. KIssé laza papír kötésben.
13594.

1 200 HUF
3,11
3,43

Majzon László: Leányfalu és környéke harmadkori üledékeinek geológiai és apelontológiai leírása. Bölcsészdoktori értekezés. Bp., 1933, Sárik Gyula és Géza Könyvnyomdája. Kicsit kopott tűzött papírkötésben, az első néhány lap elválik.
13595.

2 000 HUF
5,18
5,71

Bányabalesetek elhárítása. A bányász biztonságának kiskátéja. Szerk.: Lengyel András. Bp., 1950, Nehézipari Minisztérium Bányarendészeti Osztálya. Kicsit laza, enyhén kopott félvászon kötésben, egyébként jó állapotban.
13596.

1 200 HUF
3,11
3,43

Az időjáros és az ember. Bp., 1951. Országos Meteorológiai Intézet.
13597.

2 000 HUF
5,18
5,71

Dr. Kotsis Endre: Épületszerkezettan. Bp., é.n., Egyetemi Ny. 376 p. Számos szövegközti és egész oldalas képpel, fényképpel illusztrálva. Kiadói félvászon kötésben, több lap sarkában elázás nyoma.
13598.

2 000 HUF
5,18
5,71

dr. Gátay Szilárd: Iparvasúti dízelmozdony vezetők zsebkönyve. Bp., 1983, Műszaki. Kiadói műbőr kötésben.
13599.

3 000 HUF
7,77
8,57

Az állatok világa. Brehm Alfréd "Tierleben" című nagy művének magyarba átültetett kiadása. Chernel István, Csiki Ernő, Kohaut Rezső és Dr. Rátz István közreműködésével szerkeszti Méhely Lajos. Emlősök. I. kötet. Bp., 1901, Légrády Testvérek. Kiadói félbőr kötés, gerince sérült, kopottas állapotban.
13600.

1 000 HUF
2,59
2,86

up to 1.000 HUF 100 HUF
up to 5.000 HUF 200 HUF
up to 10.000 HUF 500 HUF
up to 20.000 HUF 1.000 HUF
up to 50.000 HUF 2.000 HUF
up to 100.000 HUF 5.000 HUF
up to 200.000 HUF 10.000 HUF
up to 500.000 HUF 20.000 HUF
up to 1.000.000 HUF 50.000 HUF
over 1.000.000 HUF 100.000 HUF