13272. 257. Closed Online auction Books: Travelling, cities
9 000 HUF
11
0 HUF
Almásy László: Az ismeretlen Szahara. 94 képmelléklettel és 1 térképpel. A Magyar Földrajzi Társaság Könyvtára. Bp., é.n., Franklin. Kiadói aranyozott egészvászon sorozatkötésben, szép állapotban.
Photo of the item taken by : ttg