1 200 HUF
3,11 EUR, 3,43 USD
Grieben Reiseführer. Band 219. Österreich. Berlin, 1934, Grieben Verlag. Kiadói kissé sérült vászonkötésben, jó állapotban. 22 képpel és térképpel.