2 000 HUF
5,18 EUR, 5,71 USD
Virágmintás Witeg porcelán tálka "Pest Megyei Hadkiegészítő Parancsnoktól" felirattal, címerrel, matricás, jelzett, apró kopásnyomokkal, 24,5×16 cm