4 000 HUF
10,36 EUR, 11,43 USD
1939 emlékoklevél "Ganz és Társa Villamossági Gép, Waggon- és Hajógyár RT. szolgálatban töltött tanuló éveikre" felirattal, a gyárigazgató és az iskolaigazgató aláírásával, keretben, jelzett a nyomat (Klösz, Petrovits Emil), 31×22 cm