10187. 257. Closed Online auction Paintings and graphics
1 600 HUF
16
0 HUF
Takáts Márton (1971- ): Gondor kapujában (J. R. R. Tolkien: A Gyűrűk Ura), rézkarc, papír, jelzett, számozott (20/XXX), paszpartuban, 20,5×30 cm
Photo of the item taken by : sass_melinda