13437. 258. Closed Online auction Books: Law
1 000 HUF
0 HUF
1931. évi törvénycikkek. Magyar törvények. Jegyzetekkel ellátták Dr. Degré Miklós, Dr. Várady-Brenner Alajos. Bp., Révai Testvérek. Egészvászon kötés, belül a gerincnél kissé levált, kopottas állapotban.
Photo of the item taken by : ttg