13442. 258. Closed Online auction Books: Law
1 200 HUF
0 HUF
Magyarországi Rendeletek Tára 1929/I., 1930, valamint Az 1935. évi Törvények gyűjteménye. Kiadói egészvászonkötésben, viseletes állapotban. A kötésvászon ázott, sérült, lejár a könyvtestről.
Photo of the item taken by : tánczos_gábor