Hevesi: Képeslapok. Példák és tanácsok egy sikeres gyűjtemény készítéséhez című könyvhöz összeállított képeslapanyag, 420 különféle régi és sok modern képeslap valamint reprodukciók, díjjegyesek, kevés bélyeg. A régi lapok között sok értékes, érdekes darab, Kirchner, Köhler, Wiener Werkstätte, egyéb művészlapok, sok városképes lap, nagyon sok litho és érdekesség. Érdemes megnézni!!
9 db RÉGI, nagyrészt fekete-fehér, városképes képeslap, főleg Magyarország, érdekes lapokkal, vegyes minőség / 9 old, mainly black and white, town view postcards, mostly Hungary with interesting cards, mixed quality
6 db RÉGI magyar városképes lap vegyes minőségben; Balatonaliga, Keszthely, Balatonberény, Badacsony, Tihany, Siófok / 6 old Hungarian town-view postcards, mixed quality
85 db RÉGI külföldi városképes és motívumlap, közte két képeslapfüzettel; nagy alakú Paris és Stilfserjoch füzet, sok vallás, érdekes anyag / 85 old foreign town-view and motive postcards, with 2 postcard booklets; big sized Paris and Stilfserjoch booklets, many religion, interesting pieces
20 db VEGYES, 19 régi és 1 modern városképes, hidakat ábrázoló képeslap, sok Szarajevói lappal, vegyes minőség / 20 mixed, 19 old and 1 modern town view postcards, bridges, lots of Sarajevo cards, mixed quality
15 db RÉGI, a Szentföldet ábrázoló képeslap, 14 db megíratlan lappal, két másodpéldánnyal, Hollós Endre festményei, kiadja a Szentföld biztosi hivatala / 15 old postcards depicting the Holy Land, 14 unused cards with 2 duplicates, s: Hollós Endre
18 db VEGYES képeslap tétel, külföldi városképes és motívumlap, vegyes minőség / 18 mixed postcards, European town-view postcards, motive cards, mixed quality
70 db RÉGI főleg használatlan motívumlap és pár külföldi városképes lap; francia humoros grafikai lapok, erotika, üdvözlő, művész / 70 old mostly unused motive cards and some European town-view postcards; French humorous graphic, erotic, greeting, art
30 db RÉGI vegyes képeslap, vegyes minőség; magyar, külföldi és motívumlapok / 30 old mixed postcards, mixed quality; Hungarian, European and motive cards