31218.
259. Closed Online auction
Faleristics: medals, orders, badges
800 HUF
1970. "Felszabadulási Jubileumi Emlékérem" aranyozott, zománcozott kitüntetés mellszalaggal, miniatűrrel és szalagsávval tokban, adományozói okirattal + ~1970. "A Haza Fegyveres Szolgálatában" 15 év után, zománcozott kitüntetés mellszalagon, szalagsávval dísztokban + ~1970. "A Vállalat Kiváló Brigádja - Szocialista Brigád" sérült, zománcozott jelvény T:2