https://bid-notification.darabanth.com:443
https://www.darabanth.com/
https://static.darabanth.com/
https://static.darabanth.com/auction/img/
Tételek lista
Art-ceramics
Number of items: 21
Auction is over! Item soon called at the auction hall
1109568
11061
259
0
5000
Art-ceramics
Other collectibles
Izsépy kerámia: Kiránduló fiú, kézzel festett, mázas kerámia, jelzett, apró lepattanásokkal, m:16 cm
The item is not available
Starting price:
5 000 HUF
1109645
11062
259
0
5000
Art-ceramics
Other collectibles
Izsépy kerámia: Kéményseprő, kézzel festett, mázas kerámia, jelzett, apró hibával, m: 16 cm
The item is not available
Starting price:
5 000 HUF
1278267
11063
259
0
3000
Art-ceramics
Other collectibles
Jelzett kézzel festett mázas váza, távol keleti hölgyekkel, hibátlan, n:32 cm
The item is not available
Starting price:
3 000 HUF
1198516
11064
259
0
16000
Art-ceramics
Other collectibles
Ismeretlen alkotó: Alvó fej, festett kerámia, apró hibákkal, m:22 cm
The item is not available
Starting price:
16 000 HUF
1277952
11065
259
0
2000
Art-ceramics
Other collectibles
Címer, falra akasztható kerámia kép, 24x24 cm
The item is not available
Starting price:
2 000 HUF
1276977
11066
259
0
1000
Art-ceramics
Other collectibles
Jelzett lengyel kerámia tálka, kézzel festett, hibátlan, 13×14 cm
Starting price:
1 000 HUF
1277038
11067
259
0
800
Art-ceramics
Other collectibles
Sörös korsó vicces jelenettel, jelzés nélkül, hibátlan, m:17, 5 cm
The item is not available
1275459
11068
259
0
2000
Art-ceramics
Other collectibles
Jelzett kerámia ikebana tál, 27x8 cm
The item is not available
Starting price:
2 000 HUF
1256557
11069
259
0
1000
Art-ceramics
Other collectibles
Ulmer keramik váza, kézzel festett,jelzett, máz alatti repedéssel, 12x9cm
The item is not available
Starting price:
1 000 HUF
1044689
11070
259
0
8000
Art-ceramics
Other collectibles
Kínai kerámia egyszemélyes teáskanna kék mintával, jelzés nélkül, 7x12 cm
Starting price:
8 000 HUF
1044793
11071
259
0
11000
Art-ceramics
Other collectibles
Japán virágmintás asztali dísztartó fedővel, sérült, m: 8 cm
The item is not available
Starting price:
11 000 HUF
1015169
11072
259
0
1800
Art-ceramics
Other collectibles
Hawaii emlék porcelán dísztányér, matricás, jelzett, hibátlan, d: 16,5 cm
The item is not available
Starting price:
1 800 HUF
The bids are accepted according to the following bid increments:
up to 1.000 HUF
|
100 HUF
|
up to 5.000 HUF
|
200 HUF
|
up to 10.000 HUF
|
500 HUF
|
up to 20.000 HUF
|
1.000 HUF
|
up to 50.000 HUF
|
2.000 HUF
|
up to 100.000 HUF
|
5.000 HUF
|
up to 200.000 HUF
|
10.000 HUF
|
up to 500.000 HUF
|
20.000 HUF
|
up to 1.000.000 HUF
|
50.000 HUF
|
over 1.000.000 HUF
|
100.000 HUF
|
further page navigation
Contact
-
Address:
16 Andrássy St, Budapest 1061 Hungary
-
Mailing Address:
P.O. Box No. 979. Budapest 1244
-
Phone:
+36 1 / 317-4757, +36 1 / 266-4154
-
Fax:
+36 1 / 318-4035
-
E-mail
:
icvqw34r5nf?3+o@dasdfefgrabanwf34th.codv4m
Opening hours
-
Monday: 12-17
-
Tuesday-Wednesday: 10-17
-
Thursday: 10-19
-
Friday: closed
-
Weekend: closed
© 2011-2024 Darabanth Philatelic and Numismatic Auctions Co., Ltd.
We use cookies on the Darabanth website to enhance your user experience.
By using this site you agree to the placement of cookies on your computer.
I agree
For details, please click here
https://www.darabanth.com/en/feltetelek/#privacy_policy
darabanth.com
Item added to the basket
Continue shopping
 
To the payment