Number of items: 94
1278450
11094
259
Other collectibles
Zsolnay pillangó mintás tálka, kézzel festett, jelzett, hibátlan, d:12 cm
1 000 HUF
1278448
11095
259
Other collectibles
Zsolnay virág mintás hamutartó, kézzel festett, jelzett, hibátlan, 11×8 cm
1 000 HUF
1277075
11096
259
Other collectibles
Zsolnay sörös korsó "HG Alan Richards" felirattal, hibátlan, jelzett, m:18,5 cm
1278977
11097
259
Other collectibles
Zsolnay óvodás kis fiú a pöttyös labdával, kézzel festett, jelzett, m:11 cm
1 200 HUF
1240482
11098
259
Other collectibles
Zsolnay Hófehérke és hét törpés mélytányér, matricás, kopott, jelzett, d:21 cm
2 000 HUF
1240379
11099
259
Other collectibles
Zsolnay szecessziós kályhacsempe, jelzett, hibátlan, hibátlan, 23×23 cm, m:5 cm
16 000 HUF
1245994
11100
259
Other collectibles
9 000 HUF
1276254
11101
259
Other collectibles
Zsolnay porcelán bögrék, 2 db, matricás, kis hibával, jelzett, m: 9 cm, d: 7,5 cm
1 600 HUF
1274840
11102
259
Other collectibles
2 db Zsolnay virágmintás bögre, mindkettő matricás M: 9 cm, d: 11,5 cm jelzett, hibátlan; valamint m: 9 cm, d: 12 cm jelzett, lepattanással.
1 400 HUF
1277430
11103
259
Other collectibles
Zsolnay tavasz mintás tálka, kézzel festett, jelzett, (K.K.Halina), 20×9 cm
3 000 HUF
1252029
11104
259
Other collectibles
Zsolnay bölény, kézzel festett, jelzett, apró kopásnyomokkal, 21×9×11,5 cm
4 000 HUF
1247886
11105
259
Other collectibles
Zsolnay kulacsok, 2 db, egyiken hajszálrepedéssel, másikon kis csorbával, matricás, jelzett, m: 10 és 11 cm
1 400 HUF
up to 1.000 HUF
100 HUF
up to 5.000 HUF
200 HUF
up to 10.000 HUF
500 HUF
up to 20.000 HUF
1.000 HUF
up to 50.000 HUF
2.000 HUF
up to 100.000 HUF
5.000 HUF
up to 200.000 HUF
10.000 HUF
up to 500.000 HUF
20.000 HUF
up to 1.000.000 HUF
50.000 HUF
over 1.000.000 HUF
100.000 HUF
Fax:
+36 1 / 318-4035
icvqw34r5nf?3+o@dasdfefgrabanwf34th.codv4m