Number of items: 94
1274767
11106
259
Other collectibles
Zsolnay porcelán madárka, kézzel festett, jelzett, hibátlan, m: 10 cm
1 600 HUF
1274716
11107
259
Other collectibles
Zsolnay porcelán virágmintás kis váza, kézzel festett, jelzett, hibátlan, m: 8 cm
1 400 HUF
1273821
11108
259
Other collectibles
Hollóházi porcelán váza "Emlékül a seregtest katonáitól" felirattal, matricás, hibátlan, jelzett, m: 20 cm
1 000 HUF
1273809
11109
259
Other collectibles
Hollóházi márvány mintás váza "Az 1979. évi Fejér megyei munkavédelmi versenyen..." felirattal, hibátlan, jelzett, m: 36 cm
1 000 HUF
1015365
11110
259
Other collectibles
2 600 HUF
1016504
11111
259
Other collectibles
1 800 HUF
1045017
11112
259
Other collectibles
1 200 HUF
1044608
11113
259
Other collectibles
Hollóházi porcelán női akt, kézzel festett, zománcon alig észrevehető hajszálrepedéssel, jelzett, m: 30 cm
5 000 HUF
1016490
11114
259
Other collectibles
4 000 HUF
1273820
11115
259
Other collectibles
Hollóházi porcelán kulacs, matricás, hibátlan, jelzett, m: 12 cm
1 000 HUF
1277435
11116
259
Other collectibles
Hollóházi virágmintás porcelán mokkás csésze csészealjjal, matricásak, hibátlanok, jelzettek, 9 db
1223605
11117
259
Other collectibles
Fábián Rózsa (1929): Téli séta VII. Hollóházi porcelánkép, bőr keretben 18x15 cm
4 000 HUF
up to 1.000 HUF
100 HUF
up to 5.000 HUF
200 HUF
up to 10.000 HUF
500 HUF
up to 20.000 HUF
1.000 HUF
up to 50.000 HUF
2.000 HUF
up to 100.000 HUF
5.000 HUF
up to 200.000 HUF
10.000 HUF
up to 500.000 HUF
20.000 HUF
up to 1.000.000 HUF
50.000 HUF
over 1.000.000 HUF
100.000 HUF
Fax:
+36 1 / 318-4035
icvqw34r5nf?3+o@dasdfefgrabanwf34th.codv4m