1 000 HUF
2,59 EUR, 2,86 USD
Vegyes könyv-folyóirat tétel: 1887 Az Egyetemes Philologiai Közlöny 5 száma a XI. évfolyamból(március, április, május, január), kiadja a Franklin-Társulat, valamint Lexikon fremdsprachlicher Zitate. Herausgegeben von Alfred Hermann Fried. Leipzig, 1888, Druck. und Verlag von Philipp Reclam. Félvászon kötés, jó állapotban; Henri Barbusse: das Feuer. Zürich, 1918, Max Rascher. Félvászon kötés, kissé kopottas állapotban; Bibliothek der Unterhaltung und des Wissens. Stuttgart, 1894, Union Deutsche Verlagsgesellschaft. Egészvászon kötés, jó állapotban.