Printed Materials

Number of items: 367

Vegyes könyv-folyóirat tétel: 1887 Az Egyetemes Philologiai Közlöny 5 száma a XI. évfolyamból(március, április, május, január), kiadja a Franklin-Társulat, valamint Lexikon fremdsprachlicher Zitate. Herausgegeben von Alfred Hermann Fried. Leipzig, 1888, Druck. und Verlag von Philipp Reclam. Félvászon kötés, jó állapotban; Henri Barbusse: das Feuer. Zürich, 1918, Max Rascher. Félvászon kötés, kissé kopottas állapotban; Bibliothek der Unterhaltung und des Wissens. Stuttgart, 1894, Union Deutsche Verlagsgesellschaft. Egészvászon kötés, jó állapotban.
13051.

Vegyes könyv-folyóirat tétel: 1887 Az Egyetemes Philologiai Közlöny 5 száma a XI. évfolyamból(március, április, május, január), kiadja a Franklin-Társulat, valamint Lexikon fremdsprachlicher Zitate. Herausgegeben von Alfred Hermann Fried. Leipzig, 1888, Druck. und Verlag von Philipp Reclam. Félvászon kötés, jó állapotban; Henri Barbusse: das Feuer. Zürich, 1918, Max Rascher. Félvászon kötés, kissé...

1 000 HUF
2,59
2,86

cca 1890 Horváth Béla, Hont vármegye, Selmecbánya főispánja, fénynyomat, 34x23cm
13052.

3 000 HUF
7,77
8,57

cca 1890 4 db litho üdvözlő kártya
13053.

2 000 HUF
5,18
5,71

cca 1890 Moldova litho kép / Bridge over the Dnepr litho image 13x9 cm
13054.

1 000 HUF
2,59
2,86

cca 1890 A Francia gyarmatok 5 db reklám gyűjtőkártya / French colonies 5 vintage coffe collecting cards
13055.

2 000 HUF
5,18
5,71

1891 Az "Adria" Magyar Királyi Tengerhajózási Részvénytársaság alapszabályai. A társasági elnök és mások saját kezű aláírásáva. Kis folttal a fedőlapon egyébként jó állapotban.  pp.:23, 22x14cm
13056.

6 000 HUF
15,54
17,14

1893 Az Ungvölgyi H. É. vasut részvénytársaság alapszabályai. Budapest. Viaszpecséttel és okmánybélyeggel (15kr.). Gyürőtt sarkokkal,  pp.:19, 22x15cm
13057.

2 200 HUF
5,70
6,29
36

1896 Díszes csipke üdvözlő nyomtatvány, kinyithatós, 10x12cm
13058.

2 000 HUF
5,18
5,71

1896 A millenniumi kiállítás látképét ábrázoló jutalomkép kedvezményes kiszállítására feljogosító szelvénypár, vasúti előfizetők részére, kis szakadással
13059.

1 000 HUF
2,59
2,86

1896 Gyermekeket és kis versikéket ábrázoló naptár színes litho oldalakkal, hiánytalan, de az utolsó lap sérült. / 1896 Vintage litho calendar 30x25 cm
13060.

8 000 HUF
20,73
22,86

1897 Festett, dombornyomott bakelit üdvözlő kártya / New Year greeting card 10x15 cm
13061.

2 000 HUF
5,18
5,71

1898-1899 A budapesti VII. ker. m. kir. állami főgimnázium órarendje, hajtott, 35x50 cm
13062.

1 000 HUF
2,59
2,86

up to 1.000 HUF 100 HUF
up to 5.000 HUF 200 HUF
up to 10.000 HUF 500 HUF
up to 20.000 HUF 1.000 HUF
up to 50.000 HUF 2.000 HUF
up to 100.000 HUF 5.000 HUF
up to 200.000 HUF 10.000 HUF
up to 500.000 HUF 20.000 HUF
up to 1.000.000 HUF 50.000 HUF
over 1.000.000 HUF 100.000 HUF