2 800 HUF
7,25 EUR, 8,00 USD
Gracza György: Talpra magyar! 1848-iki szabadságharcunk rövid története. Bp. é.n., Lampel. 245 p. Számos szövegközti és egész oldalas képpel illusztrálva. Kiadói, kopottas, gerincén sérült félvászonkötésben. Ajándékozási bejegyzéssel, előzéklaphiánnyal.