Books: Judaica Number of items: 15
1207252
13418
260
Books: Judaica
Other collectibles
Hagada szabadságünnepünkre. Fordította és tárgyi magyarázatokkal ellátta: Flesch Ármin mohácsi főrabbi. (Galánta), 1914, (Első Galántai Könyvny. és Papírrak-tár. Neufeld Samu gyorssajtóin.) 99p. Korabeli félvászon kötésben, az eredeti címlap felhasználásával. Gerincén sérülés.
6 000 HUF
1207239
13419
260
Books: Judaica
Other collectibles
Marton Ernő: A zsidó nép jövője. A népi asszimiláció törvényszerűségei. Kolozsvár, 1941. Különlenyomat. 31p.
3 000 HUF
1207242
13420
260
Books: Judaica
Other collectibles
Komoly Ottó: Cionista életszemlélet. Kísérlet a pozitív hivatástudat természetrajzához.. (Bp., 1942.) Magyar Cionista Szövetség. 30p. Fűzve
2 400 HUF
1207241
13421
260
Books: Judaica
Other collectibles
Marton Ernő: Mit nyújthat Palesztina a világ zsidóságának Kolozsvár, (1942.) Fraternitas. 31 l. Fűzve.
3 600 HUF
1217941
13422
260
Books: Judaica
Other collectibles
1 000 HUF
1218862
13423
260
Books: Judaica
Other collectibles
1848-1849 a magyar zsidóság életében. Szerkeszti Zsoldos Jenő. Kiad. Pesti Izr. Hitközség Leánygimnáziumának és Ipari Leányközépiskolájának 48-as Ifjúsági Bizottsága. Bp., 1948. (Neuwald ny.) 256 p. Fűzve, kiadói borítékban.
4 000 HUF
1219156
13424
260
Books: Judaica
Other collectibles
3 000 HUF
1236795
13425
260
Books: Judaica
Other collectibles
A budapesti Zsidó Múzeum. Szerkesztette Bonoschofsky Ilona és Scheiber Sándor. Bp., 1987, Corvina. Kiadói vászonkötésben.
1 200 HUF
1238143
13426
260
Books: Judaica
Other collectibles
1 600 HUF
1153457
13427
260
Books: Judaica
Other collectibles
Misná. Az áldások törvényeinek traktátusa. Fordította: dr. Jólesz Károly. É.n., Korona GT. Illusztrált kiadói papír kötésben.
1 000 HUF
1152356
13428
260
Books: Judaica
Other collectibles
Kiss Arnold(budai főrabbi): Mirjam. Imádságok zsidó nők számára. Bp., 1907, Schlesinger. Aranyozott egészbőr kötésben. Az alsó zárócsat hiányzik, egyébként jó állapotban.
4 000 HUF
1152454
13429
260
Books: Judaica
Other collectibles
Auth János: Antik héber jövendölések. Héber asztrológia és a hósen jövendölés. Bp., 1992, Statiqum. Illusztrált kiadói papír kötésben.
1 000 HUF
up to 1.000 HUF
100 HUF
up to 5.000 HUF
200 HUF
up to 10.000 HUF
500 HUF
up to 20.000 HUF
1.000 HUF
up to 50.000 HUF
2.000 HUF
up to 100.000 HUF
5.000 HUF
up to 200.000 HUF
10.000 HUF
up to 500.000 HUF
20.000 HUF
up to 1.000.000 HUF
50.000 HUF
over 1.000.000 HUF
100.000 HUF
further page navigation Contact
Fax:
+36 1 / 318-4035