8 000 HUF
SUE Jenő: A ,,Bolygó Zsidó". Regény. I-XVI. kötet (öt kötetbe kötve). Ford. Szabó Antal, Pleskott Henrik, Tóth Vincze. Lipcse, 1870-1872. Köhler. Több kötet címlapja hiányzik. Az első kötet gerince sérült. Kopottas-foltos egészvászon-kötésben.