8 000 HUF
20,73 EUR, 22,86 USD
Tudománytár: Közre bocsátja a' Magyar Tudós Társaság. Szerk. Csató Pál. Kilenczedik kötet. Budán, 1836. M. Kir. Egyetem betűivel. 239 p. Korabeli, szép állapotú, díszesen aranyozott egészvászon-kötésben.