13284.
260. Closed Online auction
Books: Science and technology
8 000 HUF
A belgyógyászat kézikönyve. I-VI. Komplett! Szerk. Bókai Árpád, Kétli Károly és Korányi Frigyes. Bp., 1894-1899. Magyar Orvosi Könyvkiadói Társulat. Több ezer oldal, képekkel, színes táblákkal. Kiadói, egységes, aranyozott gerincű vászonkötésben, márványozott lapszéllel. A gerinceken egy-két apró sérülés, de összességen véve jó állapotban.